Cook for yourself. That's what students are supposed to do. If you can't cook then make sandwiches and ramen noodles. You will eventually learn. Buy food in bulk to save $$$. When you need to get drink hit frat parties (it helps to get invitations
).
$10 a drink is unbelievably expensive. It's more expensive than my eat out budget (when I was a student).
![Smile](https://apolyton.net/core/images/smilies/smile.gif)
$10 a drink is unbelievably expensive. It's more expensive than my eat out budget (when I was a student).
Comment